fbpx
0(212) 823 40 93 0 (552) 350 40 93 Pzt - Cmt: 09:00 - 22:00 | Pazar: Kapalı
About Image
Aksoy Diş

Hakkımızda

Polikliniğimiz diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermek üzere 2020 yılında İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde kurulmuştur. 4 diş hekiminden oluşan uzman kadrosu ile Ortodonti, İmplant cerrahisi, Çoçuk diş hekimliği, Diş beyazlatma, Kanal tedavisi, Estetik diş dolgu uygulaması, Gömülü diş çekimi, Estetik diş protez uygulamaları (Zirkonyum, Lamina vb.) alanlarında hizmet vermektedir.

Fact #1

Misyonumuz

Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine sunmak. Tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vererek, hastaların ve çalışanların memnuniyeti doğrultusunda devamlı gelişmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği sunmak.

Fact #2

Vizyonumuz

Aksoy Diş – Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.